БАТЛАВ. ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН ХАНБОГД СУМ  ДАХЬ

                                                                                                   СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН ЕРӨНХИЙ  ШҮҮГЧИЙН ҮҮРГИЙГ

                                                                                                 ТҮР ОРЛОН ГҮЙЦЭТГЭГЧ                                      Г.ДАВААНАРАН

 

 

 

 

ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН ХАНБОГД СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН ЭРҮҮГИЙН

 ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

             

 

              2021.06.11                                                                                                                                            Ханбогд сум

 

 

Д/д

Шүүх бүрэлдэхүүн болон шүүгчийн нэр

Шүүгдэгчийн овог нэр

Хуралдааны бусад оролцогчдын нэр

Хэргийн зүйл

Шүүх хуралдаан эхлэх огноо цаг , минут

 

 

1.

Г.Батмөнх

С.Шинэбаяр

Улсын яллагч

В.Төгсбаяр

11.4-1

2021.06.14

11:00

Хохирогч

Д.Буянбаатар

 

 

2.

Г.Батмөнх

Н.Ууганцэрэн

Улсын яллагч

Б.Энхмэнд

11.6-1

2021.06.15

15:00

Хохирогч

Ч.Сүхбат

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Г.Батмөнх

Д.Баттулга

Г.Даваанаран

Б.Хүрэлтогоо

Л.Энхбаяр

Улсын яллагч

 

  Б.Энхмэнд

10.1-2.11

2021.06.17

10:00

Х.Х.Ё.Төлөөлөгч

Ц.Рэнцэндорж

Ц.Даваахүү

Гэрч

Б.Мөнхбат

Д.Эрдэнэцогт

Шинжээч эмч

С.Шүрцэцэг

Х.Х.Ё.Төлөөлөгч өмгөөлөгч

Ц.Баярмаа

Иргэдийн төлөөлөгч

Д.Цэцэгсайхан

Ш/өмгөөлөгч

   И.Олонмөнх

   Н.Энхтөр

 А.Очбадрал

 

 

 

4.

Г.Даваанаран

Д.Баттулга

Г.Батмөнх

Ж.Ширнэндорж

Улсын яллагч

 

Б.Энхмэнд

12.1-4

12.2-3

2021.06.17

14:00

Х.Х.Ё.Төлөөлөгч

С.Мягмарсүрэн

Х.Х.Ё.Өмгөөлөгч

Н.Энхтөр

Ш/Өмгөөлөгч

Э.Дөлгөөн

 

 

 

 5.

Г.Даваанаран

О.Болд-Эрдэнэ

Улсын яллагч

В.Төгсбаяр

27.10-4.1

2021.06.18

10:00

Х.Х.Ё.Төлөөлөгч

Ц.Энхбаяр

Х.Х.Ё.Төлөөгчийн өмгөөлөгч

А.Ууганбаяр

Ш/өмгөөлөгч

Г.Мөнгөнцэцэг

 

 

 

 

6.

Г.Батмөнх

С.Сандагсүрэн

Улсын яллагч

В.Төгсбаяр

 

13.14-1

2021.06.18

11:00

Хохирогч

Д.Эрдэнэчимэг

Х/Өмгөөлөгч

Г.Мөнгөнцэцэг

Ш/Өмгөөлөгч

Н.Энхтөр

 

7.

Г.Даваанаран

 

Ш.Б

 

Улсын яллагч

 

Х.Еркебулан

 

 

2021.06.18

14:00

 

Шүүгдэгч өмгөөлөгч

н.Тэнгис

 

                                     

                                        МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ  

                                        МЭРГЭЖИЛТНИЙ  ТҮР ОРЛОН ГҮЙЦЭТГЭГЧ                           Д.ТУУЛ

 

                                                                                    БАТЛАВ. ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН ХАНБОГД СУМ  ДАХЬ

                                                                                  СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН ЕРӨНХИЙ  ШҮҮГЧИЙН ҮҮРГИЙГ

                                                                                  ТҮР ОРЛОН ГҮЙЦЭТГЭГЧ                                       Г.ДАВААНАРАН

 

 

                        

 

ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН ХАНБОГД СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН

ИРГЭНИЙ ХЭРГИЙН  ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

16

 

2021.06.11                                                                                                                                                Ханбогд сум    

                                                          

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

 

Нэхэмжлэгч

 

 

Шүүх хуралдааны бусад оролцогч

Хариуцагч

 

Маргааны төрөл

 

Шүүх хуралдаан эхлэх огноо, цаг минут

1.

Г.Батмөнх

Гялс төгрөг ХЗХ

 

 

Н.И.Төлөөлөгч

Н.Чойжамц

 

Хариуцагчийг эрэн сурвалжлуулах тухай

 

2021.06.15

10:00

 

 

2.

Г.Даваанаран

Б.Батсайхан

 

 

 

 

 

Ажиллаж байсан байдал тогтоолгох тухай

2021.06.16

10:00

3.

Д.Баттулга

Х.Саруул

Х.Энхсаруул

С.Туяа

 

Н.И.Төлөөлөгч

Ц.Оюунбаатар

Х/Өмгөөлөгч Б.Даваажав

Д.Ариунтунгалаг

Өв залгамжлагчаар тогтоолгох тухай

2021.06.18

10:00

4.

Д.Баттулга

О.Мөнхцэцэг

 

Н.И.Төлөөлөгч өмгөөлөгч

С.Базардорж

Х.И.Төлөөлөгч

Н.Гарьдхүү

Т.Батхуяаг

19,000,000 төгрөг гаргуулах тухай

 

    2021.06.18

14:00

 

 

 

 

   

                             МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ  

                             МЭРГЭЖИЛТНИЙ  ТҮР ОРЛОН ГҮЙЦЭТГЭГЧ                           Д.ТУУЛ