БАТЛАВ. ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН ХАНБОГД                                 СУМ  ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН ЕРӨНХИЙ  ШҮҮГЧ                                                 Д.БАТТУЛГА

 

ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН ХАНБОГД СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН ЭРҮҮГИЙН

 ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

               2021.06.25                                                                                                                                               Ханбогд сум

Д/д

Шүүх бүрэлдэхүүн болон шүүгчийн нэр

Шүүгдэгчийн овог нэр

Хуралдааны бусад оролцогчдын нэр

 

Хэргийн зүйл

Шүүх хуралдаан эхлэх огноо цаг , минут

 

 

1.

 

 

 Г.Даваанаран

 

 

У.Сугаржүрмэд

Улсын яллагч

Б.Энхмэнд

 

 

17.1-1

 

 

   2021.06.28

9:00

Хохирогч

Д.Доржмягмар

И.Нэхэмжлэгч

Э.Хишигбаяр

 

 

 2.

 

 

Г.Батмөнх

Д.Баттулга

Г.Даваанаран

 

 

Ч.Алтанхүү

 

Улсын яллагч

Б.Энхмэнд

 

 

 

10.1-1

 

 

 

 

 

   2021.06.29

10:00

Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч

Д.Баттогтох

 

Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгчийн өмгөөлөгч

Д.Оюун-Эрдэнэ

Иргэдийн төлөөлөгч

Э.Бямбацэцэг              

 

       Гэрч

Ө.Батпүрэв

Э.Чимгээ

Ч.Мэндбаяр

Б.Мөнхжаргал

Ш.Өмгөөлөгч

Ч.Наранцэцэг

Э.Ганбат

 

4.

   

    Г.Даваанаран

Д.Баттулга

Г.Батмөнх

 

 

Ж.Ширнэндорж

Улсын яллагч

Б.Энхмэнд

      12.1-4

       12.2-3

2021.06.30

10:00

Ш.Өмгөөлөгч

Н.Энхтөр

И.Төлөөлөгч

Б.Батбаяр

 

 

 

5.

 

 

 

Д.Баттулга

 

 

М.Жавхлантөгөлдөр

/Урьдчилсан хэлэлцүүлэг/

Улсын яллагч

Б.Энхмэнд

 

 

 

12.1-4

 

 

 

 

2021.06.30

14:00

Хохирогч

Х.Хишигбаяр

Х.Х.Ё.Төлөөгч

Ж.Хүнийхүү

Х.Өмгөөлөгч

н.Наранцацралт

Ш.Өмгөөлөгч

Л.Сарангуа

 

 

 

Г.Батмөнх

 

 

Ц.Энхтөр

Улсын яллагч

В.Төгсбаяр

 

11.4-1

2021.06.30

15:00

Хохирогч

Ш.Мөнхбаатар

Ш.Өмгөөлөгч

Н.Нарангарав

 

4.

 

 

Г.Даваанаран

 

 

Ц.Отгонбаатар

Улсын яллагч

В.Төгсбаяр

 

 

 

27.10-1

 

 

 

 

 

     2021.07.01

10:00

Хохирогч

Ш.Дагвадорж

И.Хариуцагч

Б.Ганзориг

М.Одсүрэн

И.Нэхэмжлэгч

М.Түвшинтөгс

С.Мөнхбаатар

И.Х.Өмгөөлөгч

Д.Хуягбаатар

 

 

5.

 

 

Д.Баттулга

Ч.Сүхбат

Улсын яллагч

Б.Энхмэд

11.1-1

2021.07.01

12:00

 

Хохирогч

Б.Сайнжаргал

Ш.Өмгөөлөгч

Г.Мөнгөнцэцэг

 

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

Г.Батмөнх

Д.Баттулга

Г.Даваанаран

 

 

 

 

 

 

Л.Энхбаяр

Б.хүрэлтогоо

Улсын яллагч

Б.Энхмэнд

 

 

 

 

 

 

10.1-2-2,11

2021.07.02

10:00

Х.Х.Ё.Төлөөлөгч

Ц.Рэнцэндорж

Ц.Даваахүү

Х.Х.Ё.Төлөөлөгч Өмгөөлөгч

Ц.Баярмаа

Ш.Өмгөөлөгч

Н.Энхтөр

И.Олонмөнх

А.Очбадрал

Шинжээч эмч

С.Шүрцэцэг

 

Гэрч

Б.Мөнхбат

Д.Эрдэнэцогт

И.Төлөөлөгч

Б.Цэцэгсайхан

 

                                                    

                                                                              

                                        МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ  

                                        МЭРГЭЖИЛТНИЙ  ТҮР ОРЛОН ГҮЙЦЭТГЭГЧ                           Д.ТУУЛ

                                                                                                   

 

                                                                                                                           БАТЛАВ. ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН ХАНБОГД

                                                                                 СУМ  ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН

                               ЕРӨНХИЙ  ШҮҮГЧ                              Д.БАТТУЛГА

                                                                                               

 

                        

ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН ХАНБОГД СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН

ИРГЭНИЙ ХЭРГИЙН  ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

 

2021.06.25                                                                                                                                                Ханбогд сум    

                                                           №

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

 

Нэхэмжлэгч

 

 

Шүүх хуралдааны бусад оролцогч

Хариуцагч

 

Маргааны төрөл

 

Шүүх хуралдаан эхлэх огноо, цаг минут

1.

Д.Баттулга

Х.Саруул

Х.Энхсаруул

С.Туяа

 

Н.И.Төлөөлөгч

Ц.Оюунбаатар

Х/Өмгөөлөгч Б.Даваажав

Д.Ариунтунгалаг

Өв залгамжлагчаар тогтоолгох тухай

2021.06.28

10:00

2.

Д.Баттулга

Хаан банк

 

Н.И.Төлөөлөгч П.Цолмон

Х.Болд-Эрдэнэ

14 610 32 төгрөг гаргуулах тухай

2021.06.28

11:00

 

 

3.

Д.Баттулга

Т.Энх-Амар

 

 

 

Б.Батзориг

4 500 000 төгрөг гаргуулах тухай

2021.06.28

12:00

 

4.

Д.Баттулга

О.Мөнхцэцэг

 

Н.И.Төлөөлөгч өмгөөлөгч

С.Базардорж

Х.И.Төлөөлөгч

Н.Гарьдхүү

Т.Батхуяаг

19 000 000 төгрөг гаргуулах тухай

 

2021.06.28

14:00

5.

Д.Баттулга

Г.Энх-Оргил

 

 

 

Б.Жаргалсайхан

Гэрлэлт цуцлуулах, Хүүхдийн тэтгэлэг тогтоолгох

2021.06.28

15:00

 

6.

Д.Баттулга

Базарсад билэг

ХХК

 

Н.Төлөөлөгч

Ч.Баатар

Уугуул хишигтэн групп ХХК

198 878 118 78 төгрөг гаргуулах тухай

2021.06.28

16:00

7.

Д.Баттулга

Н.Адилбиш

 

Н.Эрболд

46 000000 төгрөг гаргуулах тухай

2021.06.28

15:00

8.

Д.Баттулга

 

 

Говийн шигтгээ

ХХК

 

Н.Төлөөлөгч

С.Мөнхчимэг

Н.Өмгөөлөгч

Н.Энхтөр

Х.И.Төлөөлөгч

Б.Ганхүү

Х.Өмгөөлөгч

Н.Гарьдхүү

 

Цэций хүлэг

ХХК

204 395 730 төгрөг гаргуулах тухай

2021.06.30

10:00

 

9.

Г.Батмөнх

Говийн шигтгээ

ХХК

 

Н.Өмгөөлөгч

Н.Энхтөр

Н.Төлөөлөгч

С.Мөнхчимэг

Х.И.Төлөөлөгч

Ц.Төмөр

Асартайн говь

ХХК

448 542 960

Төгрөг гаргуулах тухай

2021.06.30

16:30

10

Г.Батмөнх

Б.Баярмандах

 

Н.Өмгөөлөгч

А.Мөнхтуяа

Х.И.Төлөөлөгч

Ш.Сарангэрэл

С.Ганзориг

С.Гантөгс

18 840000 төгрөг гаргуулах тухай

2021.07.02

15:00

 

 

                            МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ  

                             МЭРГЭЖИЛТНИЙ  ТҮР ОРЛОН ГҮЙЦЭТГЭГЧ                           Д.ТУУЛ